CUP verslui

Apie CUP

CUP – pačiame centre, prie pat Baltojo tilto, esantis prekybos centras, apsuptas svarbiausių miesto įstaigų. 15 min. pėsčiomis iki Senamiesčio (900 metrų), 2 min. pėsčiomis iki verslo centrų, miesto savivaldybės bei bankų (350 metrų) 5 min. pėsčiomis iki aplink esančių 5 viešbučių (500). Centre įkurdinta daugiau nei 160 prekybos, 50 paslaugų vietų ir 350 automobilių stovėjimo vietų. Yra 20 kavinių ir restoranų, kurie sudaro virš 27% nuomojamo ploto bei 7 lauko terasas su vaizdu į senamiestį. CUP – tinkama vieta verslo susitikimams, laisvalaikio praleidimui ir apsipirkimui.

Reklama

Prekybos centras CUP siūlo pasinaudoti reklamos galimybėmis ir pasiekti tikslinį savo klientą. Vidutinis lankytojų srautas per metus siekia 4,75 mln. Centro lankytojas: 28-48 metų moterys, turinčios vidutines ir aukštesnes pajamas. Taip pat pasiekiama didžioji verslo segmento klientų dalis, dėl šalia esančių verslo centrų. CUP prekybos centre lanksčiai derinamos tradicines reklamines vietos, bei palankiai žiūrima į netradicinę reklamą, bei unikalias idėjas. CUP dažnai keičiasi, atsižvelgiant į šventes, organizuojamos parodos, renginiai ir mugės. Renginių metu srautas lankytojų beveik padvigubėja. Reklamos įkainius rasite čia, o dėl reklamos užsakymo susisiekite el. paštu reklama@cupvilnius.lt

Nuoma

Dėl patogaus centro išplanavimo, vietos ir pastovaus atnaujinimo lankytojų srautas didėja kasdien, vidutinis dienos srautas apima daugiau nei 13 500 lankytojų. Prekybos centras atitinka bei patenkina dirbančiųjų bankų ir kitų įstaigų darbuotojų poreikius, laisvalaikio zonos lankytojų bei turistų lūkesčius. 26 000 m2. komercinėje erdvėje, kuriame nuomai skirtas plotas 13 000 m2. CUP komanda profesionaliai valdo energetinių resursų ir priežiūros kaštus, o kasdieninis įdirbis leidžia siūlyti optimalius reikalavimus atitinkančius sprendimus prekybinių vietų nuomai. Jeigu domitės prekybinio ploto nuoma, užpildykite šią anketą arba kreipkitės el. paštu nuoma@cupvilnius.lt

 

Partneriams

CUP komanda yra profesionali, kompetentinga, patyrusi ir patikima, jai keliami aukšti reikalavimai, kad palaikytų aukščiausią lygį aptarnavimo ir paslaugų srityse. Tenkindami klientų poreikius CUP sukuria pridėtinę vertę akcininkams. Reiklumas darbuotojams ir partneriams, skaidrumas, sąžiningumas, mokumas ir patikimumas, noras ir gebėjimas teikti aukščiausio lygio paslaugas sukuria kokybišką aplinką. Partneriams visuomet randama laiko konsultacijoms, yra įsigilinama į detales, greitai reaguojama į ekstremalias situacijas ir kokybiškai jos suvaldomos. Tik atsakingas ir kryptingas darbas, siekiant užsibrėžtų bendrų tikslų, padeda pasiekti tarpusavio pagarbą.

CUP verslo centras

CUP verslo centras – tai 2020 metais planuojamas 8,293 kv. m. pastatas, kuris bus statomas, atsižvelgiant į nuolatinį verslo centrų poreikio augimą, Vilniaus miesto centre. Tai bus šešių aukštų pastatas su energijos naudingumo A+ klase, požemine automobilių stovėjimo aikštele ir terasa. Verslo centras bus matomas iš miesto centro ir senamiesčio. Į šį projektą bus investuojama 10 mln Eur. Daugiau informacijos rasite čia.

How to enable JavaScript in your browser