03/12/2018 - 05/01/2019

AKCIJA – VISAI HIMALAJŲ DRUSKOS PRODUKCIJAI

4 floor

“1+1=3!”

PERKANT 2-i PREKES, 3-ia  NEMOKAMAI!

UAB “Sezonas” kviečia PC CUP lankytojus užsukti į Himalajų druskos prekių salelę ketvirtame aukšte ir pasinaudoti puikia galimybę įsigyti rankų darbo sveikatai naudingų dovanų, kurios ne tik sveikatai palankios, bet ir pagyvina namų ar pirties interjerą.

Kviečiame su Kalėdine nuolaida įsigyti Himalajų druskos lempų, kurių pasirinkimą rasite labai didelį. Galėsite išsirinkit nuo mažiausios lempos kuri skirta naudoti prie kompiuterio, iki lempų kurios skirtos dideliuose kambariuose, salonuose , druskų kambariuose, SPA centruose ar sanatorijose. Klientų pageidavimu, Himalajų druskos lempos komplektuojamos su pajungimo laidais ir lemputėmis, todėl įsigijus prekę, neturėsite jokių rūpesčių.

Prekyboje rasite ir Himalajų druskos žvakidžių, kurios puikiai tinka Šventiniam stalui dekoruoti. Žvakidės suteikia ramybės, visiško atsipalaidavimo ir ramybės pojūtį. Žvakides išsirinksite iš įvairių dydžių, bei formų.

Prekiaujame ir Himalajų druskos muiliukais, kurie skirti SPA kūno procedūroms, bei naudojami, kaip natūrali kosmetikos priemonė – antipresperantas. Galėsite išsirinkti ir pirtyje naudojamų prekių tokių kaip druskos kristalai ar druskos plytos.

Pasiūloje turime ir Himalajų druskos lentelių maisto serviravimui ar kepimui. Taip puiki dovana gurmanams ir mėgstantiems suktis virtuvėje ar prie grilio. O mūsų šių metų naujiena  – druskos taurelės, puikiai tiks padovanoti tiems, kas mėgsta įvairius gėrimus, geriamus su citrina:)

Siūlome smulkią ir rupią Himalajų rožinę druską, kuri naudoajama tiek maiste tiek ir kūno procedūroms. Taip pat siūlome ir itin prabangę juodąją druską, kurios su mielu duosime paragauti – pavaišinsime 🙂

Akcija “1+1=3” – PERKANT 2-i PREKES, 3-ia  NEMOKAMAI!

uabsezonas_A3_11.27_2

How to enable JavaScript in your browser