November 27, 2017

Kalėdinės dovanos

Kai dangus temsta vis anksčiau, o iš Šiaurės vis dažniau pūsteli žvarbus vėjas, metas įvertinti šventinio šurmulio teikiamą džiaugsmą. Šiais metais parodykite savo artimiesiems dar daugiau meilės – padovanokite originalią dovaną!

Žiemos vakarais, namų jaukumui sukurti, pagalvėlių, žvakių bei karštos arbatos niekada nebus per daug, todėl siūlome šventinio dizaino pagalvėles ir užvalkalus su mūsų arba pasirinktu maketu. O, kad sušiltų ne tik kūnas, bet ir siela, puikiai tiks originalus puodelis su prisiminimus keliančiais žodžiais ar šypseną spaudžiančia nuotrauka.

Niekas taip nesustiprina artėjančių žiemos švenčių nuojautos, kaip mintys apie dovanas. Vieniems tai laukiamiausias momentas, kitiems – sunkus uždavinys. Todėl šiais metais galite atsipūsti, nes visas dovanas rasite mūsų parduotuvėse. Originalūs marškinėliai su pasirinktu užrašu ar asmeninė išgraviruota dovana, tai puikus būdas nustebinti ir pradžiuginti.

Kad ir kaip norėtųsi visą gruodžio mėnesį praleisti galvojant apie artimuosius ir renkant jiems pačią geriausią dovaną, realybė kartais skiriasi ir dovanų rinkimui lieka vos porą dienų. O gal ir dovanoti tenka ne visai pažįstamam žmogui? Jus išgelbės “Dovanų Šalis” dovanų čekis. O jį gavęs bičiulis galės išsirinkti būtent tai ko jam reikia.

Nuo šiol dovana – ne problema!

Kalėdinės dovanos parduotuvėje DOVANŲ ŠALIS, 4 aukštas

Itin didelis originalių dovanų pasirinkimas.

Prekybos centras VCUP_kaledines dovanos_new

 

 

How to enable JavaScript in your browser