fbpx
2017/10/05

Twin Dragons / European Tour 2017

TWIN DRAGONS – tai galingas ir energingas tarptautinis heavy rock-blues trio, įkurtas 2002 metais jo lyderio ir vienintelio nekintančio grupės nario Nathanielio Petersono.

Durys nuo 19:00 val.
Koncertas nuo 20:00 val.
BILIETAI: http://www.tiketa.lt/LT/twin_dragons__european_tour_2017_17064
Renginio dieną bilietus galėsite įsigyti klubo kasoje (prie durų)
_____________________________________________
Staliukų rezervacija ir kita informacija telefonu +37060617327
Staliukų rezervacija laikoma iki 20:00 val., neatvykus iki 20:00 val. rezervacija atšaukiama.

Įtvirtinęs savo muzikinius įgūdžius dar ankstyvoje jaunystėje, N. Petersonas pradėjo groti ir bendradarbiauti su tokiais 60-ųjų ryškiausiais JAV muzikantais, kaip Mitch Ryder, Rusty Day, Jim McCartey, Tim Buckley, Jimmy Reed, Howlin Wolf, Iggy Pop ar Don Davis. Jis niekada neapsiribojo tik vieno muzikos stiliaus ribomis ir anksti įrodė, kad gali būti labai lankstus savo forma ir turiniu. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje jis penkerius metus buvo blues-rock legendos „Savoy Brown“ dainininku ir bosistu.

Kolektyvas intensyviai koncertuoja, per metus visame pasaulyje surengdamas virš 100 koncertų įvairiose egzotiškose vietose ir šalyse. Dėl tokio intensyvumo kiti muzikantai grupėje nuolat keičia vienas kitą, tačiau jame visuomet grojo puikūs muzikantai. Skirtingu laiku mušamuosius kolektyve valdė tokios roko žvaigždės, kaip Mike Terrana („Masterplan“, „Rage“, Yngwie Malmsteen, Tarja Turunen ir kt.), Tom Compton (Johnny Winter) ar Clive Bunker („Jethro Tull“).

TWIN DRAGONS Lietuvoje koncertuos pirmą kartą, tačiau iškart net trijuose mūsų šalies miestuose: Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Blues-rock muzikos gerbėjai savo akimis galės įsitikinti grupės lyderio ir kitų trio muzikantų per kraštus trykštančia energija ir profesionalumu.

Prekybos centras VCUP_Rock River club_Twin Dragons_t

How to enable JavaScript in your browser