fbpx
31 spalio, 2019

Atsinaujinusi CUP pramogų zona!

Kviečiame visus apsilankyti CUP pramogų zonoje!

Virtuali interaktyvi paroda visai šeimai Future Live! Kviečiame Jus pasinerti į nuostabią kelionę po stulbinantį pasaulį, pilną nežemiškų būtybių, stebuklingų gėlių ir tolimų planetų augalų, kuriuos atrasti bus vienodai įdomu ir vaikams, ir suaugusiems. Čia ne tik smagiai leidžiame laisvalaikį, bet ir švenčiame pačius linksmiausius gimtadienius! Future Live rasite -1 aukšte iš lauko pusės nuo Baltojo tilto.

5 aukšte Jūsų laukia 3 pramogų erdvės:

Vaikų žaidimo kambarys Vilniuje – „Mažųjų Karalystė“. Nauja, jauki, saugi ir žaisminga šeimos švenčių bei laisvalaikio erdvė pačiame sostinės centre. Jūsų vaikučiai čia galės šėlti, šokti, skaityti, dainuoti, žaisti kartu su Jumis arba tol, kol Jūs apsipirksite, tvarkysite darbo ar asmeninius reikalus, pusryčiausite, pietausite ar romantiškai vakarieniausite, mes pasirūpinsime Jūsų mažųjų užimtumu, teigiamomis emocijomis ir trumpalaike priežiūra.

UFO ZONE – tai nauja, moderni žaidimų erdvė. Šiame žaidimų kambaryje Jūsų laukia specialios pramogos: Interaktyvusis TIRAS, pasivažinėjimas smagiosiomis BUMPER CAR mašinėlėmis ir daug kitų nuotykių.

„Cosmos Paukščių Takas“ yra išskirtinė vieta, kurioje galima panirti į kosmosą, sustoti akimirkai ant kosmoso krašto ir pažvelgti į begalę žvaigždžių. Tai veidrodžių kambarys, kuriame sukuriamas begalybės pojūtis pasitelkiant šviesos elementus.

How to enable JavaScript in your browser