fbpx
28 spalio, 2020

Dviems kepyklėlės „Crustum“ darbuotojoms nustatytas koronavirusas

Informuojame, kad 2020 m. spalio 28 d. dviem prekybos centro CUP kepyklėlės „Crustum“ darbuotojoms nustatytas koronavirusas. Paskutinį kartą darbuotojos kepyklėlėje dirbo spalio 22 ir 23 d. Testą atliko, nes pajautė simptomus. Darbuotojos šiuo metu izoliuojasi namuose, palaiko ryšį su Nacionalinės sveikatos centru ir laikosi jo nurodymų. Kiti kepyklėlės darbuotojai turėję sąlytį su užsikrėtusiomis darbuotojomis šiuo metu yra saviizoliacijoje, jiems bus atlikti testai, į darbą galės grįžti tik gavę neigiamus testo rezultatus. Įmonė ėmėsi visų saugumo užtikrinimo priemonių. Kepyklėlė šiuo metu uždaryta, patalpose atliekama dezinfekcija. Planuojama, kad atlikus dezinfekciją ir įsitikinus darbuotojų bei klientų saugumu, kepyklėlė darbą atnaujins spalio 29 d. su kita darbuotojų komanda.

Prekybos centras CUP rekomenduoja klientams, kurie kepyklėlėje „Crustum“ lankėsi spalio 22-23 d., pajutus simptomus, izoliuotis ir registruotis COVID-19 testui.

Rūpindamasis lankytojų ir darbuotojų sveikata, patalpų valymui prekybos centras CUP nuo pandemijos pradžios naudoja didesniu dezinfekuojančiu poveikiu pasižyminčius skysčius, kuriais kas 2 val. plaunamos grindys, durų rankenos, laiptų ir eskalatorių turėklai, sėdimųjų baldų atlošai ir atramos, liftų, bankomatų mygtukai bei kiti paviršiai. Prie kiekvieno prekybos centro įėjimo bei visuose aukštuose prie eskalatorių yra įrengti dezinfekcinio skysčio dozatoriai rankų dezinfekcijai. Apsauginių veido kaukių dėvėjimas prekybos centro CUP patalpose yra privalomas taip pat kreipiamas dėmesys, kad visi jas dėvėtų teisingai, t. y. uždengiant nosį ir burną. Rekomenduojama laikytis ne mažesnio nei 1 metro atstumo nuo kitų žmonių.

 

 

TAISYKLĖS IR REKOMENDACIJOS CUP PREKYBOS CENTRE

  • Prekybos centro patalpose dėvėkite apsaugines kaukes.
  • Laikykitės kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo bei rankų higienos.
  • Dezinfekuokite rankas prekybos centre įrengtose dezinfekcinio skysčio stotelėse.
  • Eilėse laikykitės saugaus, ne mažesnio kaip 1 metro atstumo.
  • Apsipirkinėkite po vieną arba ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis.
  • Į mažesnes parduotuves (≤10 kv. m) įeikite tik po vieną.
  • Kontaktas su kitais asmenimis prekybos ir paslaugų vietose negali trukti ilgiau nei 15 minučių.
  • Už prekes ir paslaugas atsiskaitykite banko kortelėmis.
  • Laikykitės LR Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų ir būkite sveiki!

 

How to enable JavaScript in your browser