fbpx
25 lapkričio, 2019

VI Dvynių konkursas „TWINS PEAK 2019”

VI Dvynių konkurso finalas „TWINS PEAK 2019” – jau šį šeštadienį, lapkričio 30 d. 16 val. CUP 5 aukšte!

Šeštus metus prekybos centre CUP vyksta tradicinis Dvynių konkursas-šou „TWINS PEAK 2019”. Jame jau dalyvavo tūkstančiai dvynių porų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių, taip pat dvyniai, gyvenantys užsienyje. Dvynių (ir trynukų, ir ketvertukų) rinkimai ir balsavimas vyksta visą lapkričio mėnesį, rezultatai skelbiami finalinio renginio metu – šiemet VI Dvynių konkurso „Twins Peak 2019“ finalas vyks lapkričio 30 d. 16 val. CUP 5 aukšte. Renginys tradiciškai vyksta lapkričio pabaigoje, kai gatvėse po truputį užsižiebia spalvotos girliandos ir akis džiugina kalėdinės puošmenos. Šventinė nuotaika ir linksmas interaktyvus renginys pritraukia daugybę dalyvių ir žiūrovų.

Iki finalinio šou lapkričio pabaigoje, dvynių konkursas vyksta virtualioje erdvėje – https://plus.lrytas.lt/dvyniai-2019/. Dvyniai kviečiami registruotis ir siųsti nuotraukas, kurios talpinamos portale specialiai sukurtame „TWINS PEAK” puslapyje. Vyksta balsavimas už panašiausią dvynių porą.

Į III Dvynių konkursą „TWINS PEAK” buvo pakviesti dalyvauti ir trynukai, o 2017 m. lapkritį vykusiame IV Dvynių konkurse dalyvavo ir vienas ketvertukas – šešiolikmečiai Evelina, Robertas, Danielius ir Augustas Gancevskiai. V-ajame konkurse dalyvavo dar vienas ketvertukas – penkiamečiai Pranskevičiai iš Radviliškio.

Šiemet laukiamas dar vienas – „Šimtmečio ketvertukas“ ir daugybė dvynukų ir trynukų! Su nekantrumu laukiame visų jau šį šeštadienį!

Renginio nuotraukos ( CUP, Natalijos Rancevos nuotr.)

How to enable JavaScript in your browser