fbpx
2012/05/20

Jaunimo talentų konkurso finalininkai

Jaunimo talentų konkurso finalininkai

„Parodyk save“ konkurse jaunimas stebino savo sugebėjimais

2012 m. gegužės 20 dieną Vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje (VCUP) jau antrą kartą įvyko Socialinių mokslų kolegijos (SMK) organizuojamas jaunimo talentų konkursas „Parodyk save”. Susirinkusieji galėjo išvysti 22 solo ir grupinius pasirodymus, kuriuos paruošė ir pristatė jaunieji atlikėjai.

Renginio dieną susirinkę konkurso dalyviai vieni drąsiai ir pasitikėdami savimi repetavo pasirodymus, o kitų veiduose matėsi jaudulys ir nedidelė baimė, tačiau absoliučiai visi buvo pasiryžę iš geriausios pusės parodyti save.

Konkursą pradėjo pernai metų nugalėtojai, studijos „Wake Up“ šokėjai, grupė „Zu Zu Crew“. Po griausmingų aplodismentų svečiams, renginio vedėjas Dangis Cholinas – aktorius, verslininkas, privatus masinių renginių organizatorius ir vedėjas, sukūręs vaidmenis serialuose „Drąsos kaina“ ir „Kelias namo“ – paskelbė apie konkurso pradžią. Scenoje savo energiją, plastiką ir lankstumą demonstravo šokėjai, melodingumu ir užburiančiais balsais stebino daininkai. Dalyvių gretose jau antrą kartą buvo galima pamatyti ir jaunosios dizainerės-siuvėjos spalvingą drabužių kolekciją. Rankų miklumą ir stebuklus rodė magas, o savo piešiniais gerąja prasme „šokiravo“ vos prieš pora metų pajutusi, kad patinka piešti ir niekur profesionaliai šio meno nesimokinusi, jaunoji dailininkė.

Susirinkusiuosius taip pat maloniai stebino ir dar vienas talentas – beatbox‘eris. Sunku buvo patikėti, jog išgaunamus garsus atlieka vienas asmuo ir kad užkulisiuose nesislepia dar keli jam pritariantys padėjėjai. Jis taip sužavėjo komisiją, o ypač vieną iš jos narių, dainininką Jurgį Brūzgą, kad pastarasis savo pasirodyme, kurį atliko konkurso pertraukos metu, pakvietė beatbox‘erį ekspromtu akomponuoti jam. Gavosi tikrai puikus rezultatas – publika šėlo ir audringai plojo!

Renginio pertraukėlės metu, magijos triukais taip pat stebino iliuzionistas Mantas Wizard!

Jaunuosius talentus vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė žymūs Lietuvos šou verslo atstovai: komisijos pirmininkė dainininkė, nuostabaus balso savininkė, atlikusi ne vieną kūrinį kartu su Linu Adomaičiu, Vaidu Baumila bei neseniai pradėjusi savo solinę karjerą – Akmėja; dramos teatro ir kino aktorius, sukūręs vaidmenis tokiuose kino filmuose kaip “Nuodėmės užkalbėjimas”, “Kolekcionierė, “Sniego skonis”, “Normali pora”, serialuose “Garbės kuopa”, “Pavogta laimė” ir kituose – Darius Petkevičius; visame pasaulyje pripažintas iliuzionistas, kuris savo šou 2009 m. buvo surengęs net pasaulio pramogų sostinėje Las Vegase – Mantas Wizard; dainininkas, įvairių televizijos projektų, tokių kaip: „Lietuvos daina“, „Chorų karai“, „Lietuvos dainų dešimtukas” ir kiti dalyvis, renginių ir TV laidų vedėjas – Jurgis Brūzga; šokėjas, gatvės šokių studijos „ANT“ įkūrėjas ir treneris, TV3 projekto „Tu gali šokti“ teisėjas, buvęs Lietuvos sportinės gimnastikos rinktinės narys, du kart pasaulio hip-hop’o čempionas kartu su komanda „No Money“ kitiem dar gerai žinomas kaip Skruzdėliukas – Dainius Žebrauskas; muzikantas, muzikos kūrėjas ir prodiuseris, groja su Šorena, Jurga Šeiduikyte, Vaidu Baumila, Saša Song ir kitais garsiais atlikėjais – Andrius Murencevas.

Komisija buvo visapusiška – griežta ir teisinga, atlaidi ir draugiška. Konkurso dalyviams ji negailėjo patarimų, pastabų, o taip pat pagyrų bei padrąsinimo puoselėti savo talentus ir atkakliai siekti užsibrėžto tikslo.

Jaunimo talentų konkurso „Parodyk save“ nugalėtoja tapo, daugiausiai komisijos balsų, o taip pat ir žiūrovų simpatijų sulaukusi skardžiabalsė SMK studentė Laura Šalnaitė, kuriai atiteko pagrindinio konkurso rėmėjo – „Labas“ ir „One“ nuotykių parkų įsteigtas pagrindinis prizas – metinis abonementas į pasirinktą parką Vilniuje ar Druskininkuose. Antrąją vietą laimėjo talentingoji būsimoji dailininkė – Dovilė Martinėnaitė, o garbingąją trečiąją – linksmasis beatboxer‘is Aleksej Žemblauskas. Šios vietos pasidalino taip pat „Labas“ ir „One“ nuotykių parkų įsteigtus prizus – atitinkamai pusmečio ir trijų mėnesių abonementus į pasirinktus parkus. Neapdovanotas neliko nei vienas konkurso dalyvis – visiems atiteko rėmėjų įsteigti prizai, o taip pat pažymėjimai priminsiantys apie dalyvavimą jaunimo talentų konkurse „Parodyk save”.

Jaunimo talentų konkurso rėmėjai:

Pagrindinis rėmėjas ir pirmųjų trijų vietų prizų steigėjas – „Labas“ ir „One“ nuotykių parkai Vilniuje ir Druskininkuose;Kino centras „Skalvija“;Charlie pizza;Internetinė svetainė www.dienospietus.lt;Pramoga „Kukurūzų labirintas“;ARVI KALAKUTAI kartu su ARVI įmonių grupe;Kosmetikos parduotuvė EUROKOS;Skonio namai GURMAN‘S;Knygynų tinklas „Pegasas“;Stilingų papuošalų ir aksesuarų parduotuvė “DIVA”;Apatinio trikotažo parduotuvė „My Lingerie“.

Informaciniai konkurso rėmėjai:

Naujienų portalas www.alfa.lt; Internetinis portalas apie gyvenimą po pamokų – www.asfaltovaikai.lt; Studentų brolija ir seserija www.barake.lt

Daugiau informacijos galite rasti adresu: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150925020709893.437556.119826594892&type=1

How to enable JavaScript in your browser