fbpx
2018/05/05

Metalo stiliaus muzika

Šių metų gegužės 5 dieną, pasaulio metalistai susivienys bendram renginiui – Metalo stiliaus muzika. Sunkiosios muzikos koncertai bus organizuojami po viena vėliava, tą pačią dieną visame pasaulyje.

Į projektą jau įsitraukė visi žemynai (išskyrus Antarktida). Kanada, Jungtinės Amerikos Valstijos, Vokietija, Ukraina turbūt nestebinantys dalyviai, taip pat neturėtų stebinti ir centrinės bei Lotynų Amerikos šalys arba Turkija, Indonezija, Tailandas ar Indija. Tačiau kaip jums skamba Kenija, Zimbabvė, Gabonas? Ar žinojote, kad Papua Naujoji Gvinėja, Mongolija ir Libanas taip pat turi sunkiosios muzikos scenas? Net karo nualinta Sirija planuoja prisijungti organizuojant koncertą Damaske! Šiuo metu judėjimą palaiko jau daugiau nei 50 valstybių. Pirmieji line up’ai jau paskelbti, pilną renginių sąrašą ir daugiau informacijos galima rasti čia:
http://www.metal-united-world-wide.com
https://www.facebook.com/MetalUnitedWorldWide/

Tokiam projektui žinoma reikia labai daug palaikymo, tad metalinės bendruomenės nariai prisideda, organizuodami, informuodami, iliustruodami ar reklamuodami. Visi partneriai čia: www.metal-united-world-wide.com/partners

Na, o Vilko Promotions prisiima atsakomybę pasirūpinti, kad Lietuva taip pat būtų įtraukta į dalyvaujančių valstybių sąrašą. Organizatorius: @ Rock River Club.

Patvirtintos grupės:

Alcotopia (LT)
Hellvoid (PL)
Cowshed (PL)
NekKralai (LT)
Tuurngait (LT)
KOROZIJA (LT)

Kaina – 6 grupės – 6 eur!
Išankstinius bilietus įsigysite klubo kasoje.
Renginio laikas bus patikslintas.

How to enable JavaScript in your browser