fbpx
2015/04/27

PARODA „MENAS KOVOJE PRIEŠ VĖŽĮ“

„Vilniaus visuomenės sveikatos biuras“ pristato fotografijų parodą, kurios tikslas – paskatinti Lietuvos gyventojus susirūpinti savo sveikata ir dalyvauti Valstybės finansuojamose atrankinėse patikros programose – nemokamai pasitikrinti dėl gimdos kaklelio, krūties, storžarnės bei prostatos vėžio.

Nuotraukose siekiama menine estetine kalba per veikėjų (šeimos ar artimų žmonių grupės) išgyvenamus jausmus išreikšti galimą susidūrimą su liga ir pateikti informaciją apie galimybę išvengti vėžio.

Ši paroda – tai tik dalis vaizdinės informacijos pavadinimu „Sužinok, suprask, pasitikrink“. Tiek Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, tiek Nacionalinis vėžio institutas leidžia ir nemokamai gyventojams dalija leidinius apie atrankinės patikros dėl vėžio programas. Apie šias programas yra parengti keturi vaizdo klipai, kurie demonstruojami sostinės bei daugelio rajonų poliklinikose, rodomi Vilniaus miesto viešajame transporte. Šiuos klipus matė ir LRT bei LNK televizijų žiūrovai.

Parengti nuotraukų ciklai keliauja po įvairias šalies vietoves bei įstaigas.

2015 m. balandžio 27 d. – gegužės 27 d. paroda eksponuojama 5 aukšte.

KVIEČIAME APSILANKYTI!

Mobilių nuotraukų parodų organizatoriai – Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, Nacionalinis vėžio institutas bei visuomeninė organizacija „Išmokime gyventi su vėžio liga“. Nuotraukų autorius – Karlas (Artūras Moisiejenko), idėjos autorė – Indrė Zagorskytė.

How to enable JavaScript in your browser