fbpx

NARVESEN

Tavo gerai nuotaikai ir energijai mes siūlome kavos puodelį su šviežio pieno puta. Narvesen kava gali įkvėpti pokalbiui, praskaidrinti akimirką ar net pakeisti dieną!
Jei skubi ir esi alkanas – mes greitai ir skaniai pasirūpinsime tavo pusryčiais, priešpiečiais ar tiesiog užkandžiais. O gal nori kažko saldaus? Tikrai turime kuo tave pradžiuginti!
Nacionaliniai ir regioniniai dienraščiai bei savaitraščiai, įvairūs verslo, pramogų, kelionių ir laisvalaikio žurnalai, vaikams skirta spauda – mūsų prekybos vietose tavęs laukia kiekvieną rytą.
Mes pasirūpinsime, kad tau niekada nepritrūktų minučių pakalbiui telefonu, laiko naršymui internete ar simbolių SMS žinutei. Dabar papildyti sąskaitą ir bendrauti yra dar lengviau! Narvesen parduotuvėse visada patogu atsiskaityti net tik už prekes, bet ir už įvairias paslaugas.
Mūsų parduotuvėse rasi visko, ko gali prireikti esant mieste – nuo higienos ir kanceliarinių prekių iki žaislų ir kitų smulkmenų. Esame pasiruošę padėti net ir pačiu netikėčiausiu momentu!

How to enable JavaScript in your browser