fbpx
17 апреля, 2019

Naujas paroda | „Ateitis sveikina Lietuvą 2018“

Šiais metais balandžio 18 d. 12 val. Prekybos centre CUP  5-tame aukšte vyks 100 nėščiųjų fotosesijos  „Ateitis sveikina Lietuvą 2018“ parodos atidarymas. Kviečiame fotosesijoje dalyvavusias mamas su savo mažyliais, taip pat visas mamas, kurios nori pasigrožėti paroda, prisiminti gražias laukimosi akimirkas, pabendrauti nuostabių moterų draugijoje, pasimėgauti skania Charlie kids vaišinama kava, su vaikučiais nemokamai apsilankyti Mažųjų karalystė – žaidimų kambaryje, laimėti pakvietimų, nuolaidų į 2019 m. balandžio 28 d. vyksiančią konferenciją „Sveika ir laiminga mama“, taip pat į virtualią interaktyvią parodą visai šeimai Future Live. Paroda vyks iki balandžio 26 dienos.

Nėštukių fotosesija „Ateitis sveikina Lietuvą“ yra konferencijos „Sveika ir laiminga mama“ dalis. 100 besilaukiančių moterų fotosesija yra dovana atkurtos Lietuvos 100-mečiui.

Mūsų ateitis jau šiandien gyvena besilaukiančių moterų pavidalu, kurios simbolizuoja jėgą, gyvybę ir sąmoningumą. Ši fotosesija – tai ne tik išskirtinis faktas ir istorinis įvykis, kurio dėka sveikiname Lietuvą. Taip pat siekiame:

  • atkreipti dėmesį į moterį, kaip aktyvią ateities kūrėją;
  • parodyti, kad visuomenė jau šiandien turi galvoti apie ateitį;
  • skatinti sąmoningumą kuriant šeimas ir auginant vaikus;
  • parodyti, kad mūsų tauta gali didėti, kai vaikai auga sąmoningose šeimose;
  • vystyti bendrumo ir vienybės jausmą, stiprinti teigiamą Lietuvos ateities viziją.

Moteris„Nacionalinėje dailės galerijoje“ 2018 m. balandžio 16 dieną įamžino fotografas Algis Kriščiūnas.

Laukiame Jūsų ir Jūsų mažylių!!!

Vaikai auga, aukime ir mes!

How to enable JavaScript in your browser