fbpx

1 Этаж

I–V 8.00–22.00 VI–VII 10.00–21.00

О
магазине

Vienas pagrindinių EUROVAISTINĖS privalumų – atvirumas pokyčiams ir dėmesys žmonių poreikiams. Mes nuolat ieškome naujų produktų ir paslaugų bei naujų aptarnavimo formų, visada turime, ką pasiūlyti ir pirkėjams. „EUROVAISTINĖ Express“ yra pirmoji naujo formato vaistinė skubantiems, kurioje galima greitai rasti visų svarbiausių vaistų ir sveikatos prekių. Čia patogu ir paprasta įsigyti tiek būtinų preparatų, tiek ir gauti specialisto vaistininko konsultaciją. Klientų patogumui, prekybos centro CUP 3 aukšte ir toliau veiks atnaujinta „Eurovaistinės“ grožio vaistinė, su plačiu grožio ir sveikatos prekių asortimentu bei patarti galinčiais vaistininkais ir grožio specialistais.

Mūsų strategija – būti vaistų rinkos lyderiais. Mes visada galime Jums pasiūlyti visų reikalingų ir naujausių vaistų, patarti sveikatos ir grožio klausimais. Stengiamės, kad pirkėjui mūsų vaistinėse būtų jauku ir patogu, kainos būtų prieinamos visiems, o aptarnavimas – nepriekaištingas.

EUROVAISTINIŲ tinkle nuolat taikomos įvairios nuolaidos.

Sveikas vienas – sveiki visi!

„EUROVAISTINĖ Express“ yra pirmoji naujo formato vaistinė skubantiems, kurioje galima greitai rasti visų svarbiausių vaistų ir sveikatos prekių.

How to enable JavaScript in your browser