fbpx
2017/11/30

Michael Angelo Batio – daugiau mašina negu žmogus!

Greičiausias pasaulio gitaristas Michael Angelo Batio – daugiau mašina negu žmogus!

Bilietai visose TIKETA kasose arba internetu http://www.tiketa.lt/LT/michael_angleo_batio__daugiau_masina_negu_zmogus_17539

Koncertas — 20 val.
Staliukų rezervacija telefonu +370-606-17327 arba PM žinute.
Staliukų rezervacija laikoma iki 20 val. Neatvykus iki nurodyto laiko, rezervacija atšaukiama.
_____________________________________________

Be vargo valdoma dviejų grifų gitara, jos stygas garso greičiu liečiantys miklūs pirštai, greičiausio pasaulyje gitaristo titulas. Visa tai priklauso vienam gitaros meistrui – JAV muzikantui Michaelui Angelo Batio. 
Gimęs italo tėvo ir vokietės motinos šeimoje Čikagoje ir sulaukęs vos penkerių, Michaelas Angelo Batio jau grojo pianinu ir kūrė pirmąsias dainas. Dešimtmetis būsimas žinomiausio styginio instrumento virtuozas paėmė į rankas pirmąją gitarą. Vėliau jis grojo keliose grupėse, su kuriomis išleido pirmuosius savo muzikos įrašus. Ilgiausiai M.A.Batio talentas reiškėsi 1987-1993 metais gyvavusiame Los Andželo hardroko kolektyve “Nitro”. Šiam iširus, jis pradėjo sėkmingą solo karjerą. Jo išskirtinė gitarinė technika pavaldi įvairiems sunkiosios muzikos žanrams, pradedant hardroku ir heavy metalu, baigiant progresyviuoju roku, neoklasikiniu metalu ir net džiazu.

Dabar Michaelas Angelo Batio groja ne tik soline, bet ir bosine gitara, klavišiniais, mušamaisiais, o taip pat įrodė turintis vokalinių sugebėjimų. Šis neeilinis instrumentalistas per metus sudalyvauja šimte ar dar daugiau koncertų, pusė jų – soliniai pasirodymai. M.A.Batio gerai žinomas ne tik dėl profesionalaus įvairių subžanrų muzikos atlikimo. Gitaros virtuozas visame pasaulyje žinomas ir kaip dvigubos gitaros sumanytojas bei kūrėjas. Šis instrumentas įtakingų muzikos kritikų įvardinamas „viena kiečiausių gitarų roko istorijoje“ ir yra eksponuojamas „Rokenrolo šlovės“ muziejuje Klivlende (JAV). Tačiau čia Michaelas Angelo Batio nenustojo — jis sukonstravo dar ir keturių grifų gitarą. Nors dar labiau patobulintas instrumentas nestokojo dėmesio, savojo dviejų grifų pirmtako jis nepranoko. Be to, muzikantas yra išleidęs ne vieną grojimo gitara vadovą, mokė garsios roko grupės “Rage Against The Machine” gitaristą Tomą Morello ir kitus gitaristus, o jo paties kūryba atsidūrė filmų garso takeliuose.

Be visų šių prioritetų, nuo 1984 metų publiką stebinantis muzikantas pelnytai vadinamas greičiausiu visų laikų pasaulio gitaristu. Būtent taip buvo įvardinta nominacija, įsteigta rokeriškos sielos žurnalo „Guitar World“. Apklausoje net 440 000 respondentų atidavė balsus už Michaelą Angelo Batio.

Vasario 23 dieną 62-jo gimtadienio sulauksiantis M.A. Batio vis dar turi neįtikėtinos energijos užtaisą, kurio galėtų pavydėti kur kas jaunesni muzikantai. Be to, kaip gitaristas, jis yra itin kūrybingas – 2013 metais išleido jau vienuoliktą studijinį albumą “Intermezzo”. Bet čia gitaros meistras nesustojo, ir 2015m. pasirodė dar vienas darbas „Shred Force 1: The Essential MAB“. Šio albumo įrašuose dalyvavo nemažai žymių grupių muzikantų. Tai vokalistas Toddas La Torre iš “Queensrÿche”, gitaristai Markas Tremonti (“Alter Bridge”), Kurdtas Vanderhoofas (“Metal Church”), dabartinis “Lynch Mob” ir buvęs “Dokken” narys George Lynchas, Michaelas Wiltonas (“Queensrÿche”), Jeffas Loomis (“ex-Nevermore”, dabar “Arch Enemy”), būgnininkas Jeffas Plate (“ex-Metal Church”, dabar “Trans-Siberian Orchestra”) ir daugelis kitų. Michaelo Angelo Batio, kurio abiejų rankų pirštai pašėlusiu greičiu laksto jo sukurtos dvigubos gitaros grifais ir pjausto lyg lazeris, ir šio albumo įrašuose stebina talentu savo gerbėjus.

Gyvi šio muzikanto pasirodymai kelia nuostabą, o jo išskirtinė muzika lemia tik geriausias publikos emocijas. Nekyla jokių abejonių dėl jo gitaros valdymo gabumų, tad belieka tuo dar kartą įsitikinti. Michaelo Angelo Batio koncertai išsiskiria muzikos ekspresija ir nuoširdžiomis atlikėjo emocijomis, kurios visada persiduoda publikai.

Prekybos centras VCUP_Rock River_lapkricio 30_t

 

How to enable JavaScript in your browser