fbpx
2017/11/24

The Station Groja Rock River Club

Tai paskutinis dramatiško roko grupės koncertas Vilniuje šiais metais.

«The Station» nėra įprastinė grupė. Po netikėto debiuto nusimetus kaukes greitai paaiškėjo, kad muzikantų šešeriukėje — daugelyje žinomų grupių («Siela», «Pilnatys», «Bjelle») groję patyrę muzikantai ir debiutuojantis muzikos kūrėjas, bet žinomas komunikacijos specialistas Mykolas Katkus, kurio poezija apie amžių, emigraciją ir santykius tarp žmonių iškart sulaukė didelio susidomėjimo. Kritikų ir gerbėjų vertinamus prasmingus tekstus «The Station» derina su alternatyvaus, gotikinio ir indie roko šaknimis.

Visus metus intensyviai koncertavusių „The Station“ koncertai yra ryškūs ir energingi, o jų gyvi pasirodymai «Lofte», «Akacijų Alėjoje» ar «Roko naktyse» dažnai skambėjo įspūdingiau nei debiutiniame jų albume. Kritikai gyrė įspūdingai apšviestą gyvą grupės pasirodymą „Opus Ore“ koncertų serijoje, o pasirodymas festivalyje „Galapagai“ vilniečiams atnešė ir geriausios metų naujos grupės laurus bei teisę pasirodyti „M.A.M.A.“ apdovanojimuose.

„Įrašinėjant albumą „The Station“ buvo tik mano vieno projektas ir daug ką darėme pirmąsyk, — sako grupės vokalistas Mykolas Katkus. – Tačiau dabar, po dvidešimties koncertų ir gerbėjų pripažinimo jaučiamės subrendę ir kaip kūrėjai, ir kaip gyva grupė».

Pusantros valandos pasirodymo metu grupė atliks ir kelias dainas iš pavasarį pasirodysiančio naujo, tamsesnio, albumo — «Aukojimas“, «Tau» ir naują singlą «Naktis».

Prekybos centras VCUP_lapkricio 30_Rock River_t

How to enable JavaScript in your browser