fbpx
2018/06/09

Vasarą Vilniuje VEGFEST – milžiniškas veganų festivalis

Šių metų renginyje vėl planuojama veganiškų prekių mugė, paskaitų programa, maisto gaminimo pamokos, filmų peržiūros, koncertas. Mugėje dalyvaus daugiau nei šimtas veganiškų bei veganams draugiškų verslų iš Lietuvos ir užsienio. Atėjusieji į renginį galės paskanauti veganiškų užkandžių, karštųjų patiekalų, desertų ir gėrimų, paragauti įvairių mėsos ir pieno produktų pakaitalų, įsigyti įvairių pusfabrikačių, ekologiškų prekių, virtuvės įrangos, receptų knygų, natūralios kosmetikos bei švaros priemonių, drabužių, papuošalų ir aksesuarų, veganų atributikos, prekių vaikams. Bus galima ne tik susipažinti su maisto naujovėmis, bet ir daug ko įsigyti su nemenkomis nuolaidomis.

Itin įdomi šių metų paskaitų programa – ji aprėps įvairias temas nuo sveikatos iki gyvūnų teisių ar veganizmo ir ekologijos sąsajų. Į renginį atvyks ir keletas visame pasaulyje garsių veganizmo bei augalinės mitybos aktyvistų. Taip pat vyks maisto gaminimo pamokos, bus rodomi filmai, veiks infostaliukas, prie kurio bus galima nemokamai gauti įvairių lankstinukų, žurnalų, kortelių su receptais, pasikonsultuoti su veganišką gyvenimo būdą pasirinkusiais renginio savanoriais.

„Vegfest LT“ vasaros festivalis vyks birželio 9 d. penkto aukšto fojė bei automobilių stovėjimo aikštelėje. Šioje vietoje renginys vyko ir pernai. Įėjimas nemokamas.

Daugiau informacijosPrekybos centras VCUP_2018_Vegfest_t

How to enable JavaScript in your browser