fbpx
2019/03/07

VII выставка фотографий известных женщин Литвы „Мой луший кадр”

VII выставка фотографий известных женщин Литвы — 50 оригинальных, веселых и невероятных „СЕЛФИ»!

Седьмой год в честь 8 марта во CUP на 5-ом этаже организуется выставка фотографий известных женщин Литвы „Мой луший кадр”. В этом году тема выставки — СЕЛФИ.

Сколько раз в год делаете СЕЛФИ? Участники выставки поделятся веселыми и невероятными СЕЛФАМИ в различных ситуациях и местах!

Какой селфи самый оригинальный?

Мероприятие по открытию выставки 7 июля 18 ч., здесь всегда будут цвести цветы, излучаться улыбки и хорошее настроение!

Выставка будет действовать с 3 марта по 8 июня.

С 8 марта сможете голосовать за наиболее понравившееся селфи на CUP странице Čia Vilniaus centras – CUP   или в торговом центре на 5 этаже.

 Prekybos centras CUP_Mano Geriausias kadras_ (2)

Parodos dalyvių nuotraukos

 

Parodos dalyvių nuotraukos

 

01 Audra KAUŠPĖDIENĖ

 Me&JeanNouvel

 Paryžius, 2018 balandis

Negauni bilietų į Paryžiaus filharmoniją, vis tiek išlipi iš požemio Porte de Pantin ir voilà: tavęs laukia gausybė erdvės, formos, faktūros, atspindžių nuotykių. Liftas kelia į belvederį, Paris 360°  –  tavo paslaugoms. Leidies stogo serpantinais žemyn, neskubi, nori dar pabūti…

 

02 Justė ARLAUSKAITĖ-JAZZU

Pasiklyskime kartu

Lietuva, pas babą prie ežero, 2018 vasara

„… dumblas, kuriame mes drauge, abu mes skęstam, o dugno nėra. Aš nežinau, kas bus giliau. Bet niekas nesvarbu, kai kūnai du, o siela viena…“

 

03 Ugnė BARAUSKAITĖ

Visos Sacharos dulkės

Egiptas, Sachara, 2018 lapkritis

Leki per dykumą džipu. Žiūri pro užpakalinį langą – prieš akis begaliniai smėlynai, besikamuoliuojantys debesimis po ratais. Sėdim susitvėrę rankomis – ne tiek dėl saugumo (nes krato kaip kamuoliukus), kiek dėl bendros patirties svaigulio. Čia mes – didieji Sacharos užkariautojai! Ir jau nebesvarbu, kad tai ekskursija už pinigus, bet jausmas gi nenupirktas. Matai dykumą, uodi, kaip dulkės veržiasi į tavo nosį net pro uždarytus langus, jauti, kaip griebia už širdies saldi arabiška melodija ir kokia skani beduinų duona… visa tai yra tik tavo. Ir tai nuostabu!

 

04 Neda MALŪNAVIČIŪTĖ

Užkulisiai

Vilnius, 2018 žiema

Miuziklo „Eglė Žalčių karalienė“ užkulisiai – poilsio kambarys, smagios akimirkos prieš spektaklį.  Rodau tik vieną veido pusę – išskirtinį grimą, neliečiantį akių, mat dešinioji, kurios nesimato, yra užtinusi, paraudusi, karštas miežis perspėja apie imuninės sistemos nusilpimą…

 

05 Lilija VALATKIENĖ

 Subjektyvus pasirinkimas

Vilnius, Litexpo, “ArtVilnius 2018”

Mėgstu stebėti pasaulį pro objektyvą, kurio dėka subjektyviai renkuosi fotografuojamus objektus. Dėl šios priežasties pati dažniausiai lieku už kadro.

 

06 Miglė KOSINSKAITĖ

Dress code Halloween party

Kaunas, 2018 spalio 31 d.

Tai buvo spontaniška improvizaciją prieš einant į draugų vakarėlį, kuris netyčia sutapo su Helovinu. Radau nuo karnavalų užsilikusio balto grimo ir nutarėme visus pralinksminti, tuo pačiu  pasilinksminome ir patys.

 

07 Jurgita JANUŠKEVIČIŪTĖ

Ikrų gaudytoja

Vilnius, 2017 m.

Filmavome raudonųjų ikrų reklamą. Norint, kad ant filmuojamų šaukštų su ikrais neatsispindėtų mano veidais, reikėjo pavirsti nematoma nindze.

 

08 Violeta Baublienė

Diamond package

Austrija, Viena, 2018 gruodis

Gimtadienio proga gavau dovaną, apie kurią tik garsiai pasvajojau nieko nesitikėdama – prasitariau, koks būtų stebuklas pamatyti gyvai serą Paulą McCartney! Taip jau sutapo, kad tą rudenį prasidėjo dainininko pasaulinio turo koncertai Europoje. Mano vyras pasirūpino bilietais, kuriuos turbūt galima pirkti tik kartą gyvenime – „Diamond package“. Į jį įėjo pietūs prieš koncertą su dainininko ypatingų gerbėjų ratu, melomanų atributai su McCartney parašais, pirma eilė, o po koncerto – vakaras su dainininko turo sekėjais, važinėjančiais paskui serą po visą pasaulį.

 

09 Eva SAIKOVSKA-RUMŠAS

Mano santykiai su savimi

Vilnius, 2018 m.

 

10 Erika UMBRASAITĖ

Pokalbis su buhalterės arkliu

 Prancūzija, Boisse, 2018 liepa

Gyvenu prancūziškame kaime, taigi gyvūnai – tiek naminiai, tiek laukiniai nuolat sukasi buityje. Bet ateidama pas savo buhalterę tvarkyti reikalų tikrai nesitikėjau, kad be dviejų kieme laisvai lakstančių vilkšunių prie manęs atlaigys ir laisvai besiganantis buhalterės arklys. Ir dar įsegs man bučinį į ausį bei ilgai kažką šnabždės. Ir tai ne vieninteliai namai, kuriuose mačiau laisvai besiganantį ir netgi į namus užklydusį arklį – išprotėję tie prancūzai!

 

11 Audronė BUNIKIENĖ

Neišskiriamos

Kaunas, 2018 m.

Iki šiol esu dėkinga draugei, patarusiai įsigyti prancūzų buldogę – su Brite mes neišskiriamos. Augintinė man tarsi ne šuo, o žmogus. Kartu geriame kavą, kalbamės apie gyvenimą, juokaujame, išdykaujame, kapstomės sode, šeimininkaujame virtuvėje. Britė – begalinį humoro jausmą turinti kalytė, priverčianti ir mane, ir kitus kvatoti iki ašarų. Mes tikrai neišskiriamos draugės, todėl ir mūsų selfis yra kartu.

 

12 Violeta REPČENKAITĖ

Lengva esatis

Malta, 2017 spalis

Šį selfį pasidariau namuose, Maltoje, eidama pro veidrodį koridoriuje, sumigus vaikams. Tą dieną daugybę kartų išgirdau klausimą: „O kada jums gimdyti?” Atsakydavau  –  bet kada. Sustojusi žvelgiau į veidrodį ir vis tiek nemačiau savęs taip, kaip matė tie klausinėjantys žmonės. Mano esatis buvo lengva ir rami, nestabdanti įprasto gyvenimo tėkmės. Ir gimties slėpinys buvo visai čia pat, ką visuomet išduoda besilaukiančios moters akys.

 

13  Meda NORBUTAITĖ

Kampas

Vilnius, 2019 m.

Kūrybos procesas studijoje, virtęs žaidimu išmaniuoju telefonu.

 

14 Aušra DELVAL

Magic of my life

St.Barthelemy sala, 2018 m.

2018-ieji – atradimų metai, nubloškę mane į salą, kur išlipus iš lovos brendi į jūrą kartu su saulės patekėjimu ir kasdien tuščiais paplūdimiais nueini nesuskaičiuojamą skaičių kilometrų.

Leidausi save pajusti kaip niekada iki šiol – skirti laiką tik savo mintims nepraleidžiant nė dienos. Ir kas galėjo pagalvoti, kad tada į manąjį pasaulį įžengs tas nuostabus mano gyvenimo vyras…

 

15 Loreta UŠACKIENĖ

 Moteris, kritusi į akį

 JAV, Florida, Marco Island, 2019 m.

 

16 Ona KOLOBOVAITĖ

Mano Sofija

Ryga, 2019 vasaris

 

17 Vida GRAŽIENĖ

Flirtas su Atlantu

Prancūzija, Biaricas, 2017 birželis

Prancūzijos Biarico pakrantės – magiškos gamtos stichijos buveinės. Visi čia gyvena Atlanto vandenyno potvynių ir atoslūgių ritmu. Rašytojas Victoras Hugo kadaise šį miestą pavadino tobulai šarmingu ir baiminosi, kad jis tik netaptų per daug madingas. Audringos bangos, lūžtančios susidūrusios su galingomis uolomis, banglentininkai, besigalynėjantys su vandenyno dydybe, pietų saulės kaitra ir horizonto toliai ištrina laiko ribas ir įkvepia tiesiog sustoti ir pagauti akimirką – čia ir dabar.

 

18 Ineta STASIULYTĖ

Mes

Vilnius, 2019 m.

Viename miške turime turime savo slaptą vietelę, kur mėgstame apsilankyti. Ten tiesiai iš gimdymo namų nuvežėme ir Frėją. Kai po trijų mėnesių vėl ten apsilankėme, mišką buvo užkloję sniego patalai.

 

19 Nora LAPINSKIENĖ

Pižamų vakarėlis dviem

Vilniaus r., namai, 2018 m.

Neįkainojamas laikas dviese su dukra. Apie tai turbūt tik pasvajosiu, kai ji užaugs…

 

20 Jūratė REKEVIČIŪTĖ

Aš ir Ji

Vilnius, 2019 sausis

Vėžys suėdė mano plaukus, bet manęs – ne! Tai kuri dabar gražesnė?

 

21 Donalda MEIŽELYTĖ

Jennifer Lopez & Louis Amstrong

Vilnius, LNK studija, 2018 kovas

LNK muzikinio projekto „Mes – vieno kraujo“ užkulisiai. Grimo kambaryje su Laima Tamulyte leipom juokais – aš buvau Jennifer Lopez, o ji tą vakarą turėjo įsikūnyti į Luise’ą Armstrongą, ir tai jai labai gerai pavyko!

 

22 GRAŽINA BAIKŠTYTĖ        

Ir vėl tas Eifelis…

 Paryžius, 2018 ruduo

 Kai prieš kelerius metus kam nors prisipažindavau, jog dar nesu buvusi Paryžiuje, veiduose išvysdavau nuostabą ar net gailestį. Aplinkybės susiklostė taip, kad pastaruoju metu meilės mieste tenka lankytis dažnai, todėl ir savo nuotrauką taip pavadinau. Tegu dabar visi galvoja, kad Eifelio bokštą matau ne ką rečiau, nei Gedimino pilį!

 

23 Jolanta SADAUSKIENĖ

Didelių gyvūnų baimės nugalėjimas

Tailandas, Puketas, 2018 lapkritis

Puketo Elephant Sanctuary gyvūnų rezervate drambliai vaikšto laisvai, o žmonės juos stebi iš narvų. Viskas atvirkščiai!

 

24 Vaiva BUDRAITYTĖ

Visada jaučiamės didžiam šešėly

 Vilnius, 2018 ruduo

Rudenį Gaudentas pakvietė pavakarieniauti į „Žydrąjį lotosą“– jis patikino, kad mums ta aplinka tikrai patiks ir tiks. Taip ir buvo. Mums patinka būti jėga alsuojančiuose  šešėliuose.

 

25 Lina EVER-NEVERBICKIENĖ

Dovanoju tau medį, brangioji!

Berlynas, 2017 pavasaris

Kam dovanoti žmonai gėles, kai galima medžius? Aš, mano vyras Renatas Neverbickas ir Berlyno sakuros, kurių po Vokietijos susijungimo šiame mieste prisodino japonai.

 

26 Rasa TAPINIENĖ

Amžinajame mieste

Italija, Roma, 2018 m.

 

27 Renata ŠAKALYTĖ-JAKOVLEVA

Moters galia

 Stambulas, Didžioji Mėlynoji mečetė, 2018 m.

Aš stipri, net jei tavo ir mano Dievas sako kitaip. Ir galiu būti laisva, net jei tau norisi uždaryti mano akis į belangę. Siela nebijo kliūčių, nes už moters galią nėra nieko didingesnio!

 

28 Laima JANUŠONYTĖ-STEINHOFF

Susitikimo vietos pakeisti negalima

Palangos tiltas, 2018 rugpjūtis

Laukiu ant Palangos tilto. Susitikimo vietos pakeisti negalima.

 

 

29 Jolanta TALAIKYTĖ

Šeimos ratas

Vilnius, Katedros aikštė, 2018 Kalėdos

Giminė, šeima – mano stiprybė, mano užnugaris. Smagu, kad ratas nenustoja suktis ir plėstis. Vaikai auga ir į ratą įsuka vis naujus narius. Gerai, kai susitinkame ne tik bėdoje, bet ir per šventes, kai širdis išgirsta širdį. O mūsų laisvos mintys, geri ir prasmingi linkėjimai skrenda aukštyn į žvaigždėtą stebuklų naktį… Kalėdos!

 

30 Nomeda MARČĖNAITĖ

Šventykla

Šri Lanka, Kandy, Budos danties šventykla, 2019 vasaris

Vaikščiojimas po Šri Lankos šventyklas basomis yra dar vienas pojūčių šaltinis. Dabar mano pėdos truputį šventesnės…

 

31 Lilija LARIONOVA

Nūdienos

Vilnius, 2018 m

 

32 Eglė JACKAITĖ

Pašaliniams draudžiama

Klaipėdos dramos teatras, 2018 ruduo

Klaipėdos dramos teatro grimo kambaryje prieš pat Oskaro Koršunvo spektaklį „Pašaliniams draudžiama”.

 

33 Gintarė VOLUNGEVIČIŪTĖ-SCHEIDT

Horizonte – nauja karta

Italija, Gardos ežeras, 2018 m.

Tėvai išplaukė patreniruoti vaikus. Nauja karta – ir tėvų džiaugsmas.

 

 

34 Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep

Žiema Kanaruose

Fuerteventura, Gran Tarajal, 2019 vasaris

Paskutinė mano kelionė prieš tampant mama. Jei čia dar grįšiu, tai jau kitoniška, jau visus pasaulio saulėlydžius, visas vandenyne sužvejotas strazdanas dedikuojanti svarbiausiam žmogui savo gyvenime – savo dukrai arba sūnui.

 

35 Erika ZABULĖNIENĖ

 Įsibrovėlės

Prancūzija, Saint-Emilion, 2016 m.

Kas labiausiai netinka šiame viduramžius menančiame Prancūzijos miestelyje, kur  stūkso dar XI a. iš uolos išskaptuota bažnyčia, o gelsvais akmeniniais laiptais ir gatvelėmis pratrepseno ištisi šimtmečiai? Ogi mes, įsibrovėliai su savo išmaniaisiais ir nepasotinamu smalsumu!

 

36 Daiva ŽEIMYTĖ-BILIENĖ

Katės

Vilnius, 2018 m.

Ji pati mane susirado, atėjo į mano sodybą Panevėžio rajone dar visiškai mažytė. Ir štai jau 8 metus Maša – mano geriausia bičiulė. Ji labai išmintinga ir rami augintinė. Katės – ypatingi gyvūnai. Jos panašios į moteris – rafinuotos, elegantiškos, šiek tiek išdidžios ir labai protingos.

 

37 Neringa SKRUDUPAITĖ

Šuoliukai

Šiaurės ir Pietų Amerika, Europa, Azija, Afrika, 2004–2019 m.

Kelionės man – būsena, kai esi kelios pėdos nuo žemės. Selfiai su šuoliukais  –  mano kelionių vizitinė kortelė. Nuo aukščiausio Europos kalno (Monblano viršūnės) iki žemiausio Amerikos taško (Mirties slėnio), nuo Jemeno iki Baltijos jūros. Kamera, štatyvas, 10 sekundžių pypsintis fotoaparatas ir… selfis yra!

 

38 Erika VITULSKIENĖ

Susitikimas lifte

Vilnius, 2019 sausis

Kartais susitinkame štai taip, netyčia, po darbų…

 

39 Rūta MIKELKEVIČIŪTĖ

Prieš skrydį į pasaulį

Vilniaus oro uostas, 2018 rugpjūtis

Mažas pasaulėlis užaugo ir tapo toks pat didelis kaip mano Dominyka. Norisi rėkti visam pasauliui iš pasididžiavimo savo mergaite. Visos mamos mane supras.

 

40 Agnė GRIGALIŪNIENĖ

Kieta mama, čiuožianti paskui sūnų

Šveicarija, Verbier, 2019 vasaris

Šiais laikais sunku su jaunuoliais pasidaryti selfį.  Gaudžiau kadrą kaip tik galėjau. Ir pagavau! Gražus atsiminimas iš Verbier kalnų viršūnių su sūnumi Gabrieliumi fone.

 

41 Eglė KISLOVSKI

Prie Gangos upės

Indija, Mayapur, 2019 vasaris

Po maudynių Gangos upėje prie manęs nedrąsiai priėjo  mergina ir paprašė nusifotografuoti. Jiems balta oda – įvykis, o man įvykis – Indija. Stengiuosi pažinti kitus, suprasti kitokį gyvenimo būdą, prisitaikyti ir žvelgti giliau, ne vien į tai, kas plaukioja paviršiuje.

 

42 Ona NEVINSKIENĖ

F1 Monza fanai

Italija, Monza, 2018 rugsėjis

F1 trasa – erdvėje tvyranti greičio, garso, adrenalino ir ferarių fanų euforijos vienybės vieta – sukviečia šio sporto gerbėjus iš viso pasaulio. Tokios emocijos iki šiol nebuvau patyrusi.

 

43 Vaida SKAISGIRĖ

Kūnai du, o siela viena (Jazzu „Dumblas“)

Vilnius, 2018 m.

 

44 Asta STAŠAITYTĖ-MASALSKIENĖ

Karibų kepurinė

Prancūzija, Martinika, Gvadelupa, Barbadosas, 2019 vasaris

„Skrisk kur nori, bet nedrįsk nusiimti kepurės – saugok ausis, kai grįši, tau filmavimas!” – išvažiuojant į Karibus pasakė man kolegė, ir aš visą kelionę jos sąžiningai klausiau.

 

45 Daiva TAMOŠIŪNAITĖ & Co

Kaukės

Italija, Venecijos karnavalas, 2019 vasaris

„Kaukės, skirtos karnavalams… Bet kaip gera pažinti žmones be jų…» – savo feisbuko paskyroje parašė mano draugė Lolita Dūdėnienė, viena iš trijų šio spalvingo selfio autorių. Panašų kadrą turbūt turi ir Daiva Ambrulaitienė, kurios besišypsančios akys slepiasi po mėlyna kauke.

Venecijos karnavale įspūdingus vaizdus gaudėme šešios draugės – kai kurios pirmą kartą apsiginklavusios čia pat įsigytomis selfių lazdomis. Mūsų nuotraukose – tie patys personažai, tos pačios panoramos, tik įamžintos kitu kampu, ir, žinoma, mes pačios! Su kaukėmis ir be. Pažinusios viena kitą ir nuoširdžiai pamilusios.

 

46 Jurga KLIMAITĖ-RIEBLING

Pagaliau!

Vokietija, Oberhausen, 2018 rugpjūtis

Taip atrodo tėvai, kurių vaikai po vasaros atostogų grįžta į mokyklą.

 

47 Jurga KARČIAUSKAITĖ-LAGO

Minia

Ispanija, Coruña, 2017 m.

Vyko mano vyro Lino Lago parodos atidarymas, aš tuo tarpu klaidžiojau po muziejaus sales ir radau žinomo ispanų tapytojo Juano Genoves parodą, pavadintą “Multitudes” (Minios). Sužavėjo. Nes iš arti žmogeliukai – tik pora teptuko potėpių, o iš toli – realistiškos minios, rodos, valdomos dailininko norų.

 

48 Indrė KAVALIAUSKAITĖ-MORKŪNIENĖ

Be instrukcijos

Vilnius, 2019 m.

Gyvenimas neateina su instrukcija. Gyvenimas ateina su Mama.

 

49 Ingrida ŠIMONYTĖ

Kai Albinas atgimė influenceriu

Vilnius, „Laisvės TV”, 2018 rugsėjis

Svečiuose „Laisvės TV” –  ant „Karštų kėdžių“ su atgimusiu influenceriu Albinu iš „Radioshow”.

 

50 Aurika MERKIENĖ

Good Karma

Prancūzija, Provansas, Èze, 2016 rugsėjis

Kokia dar gali būti geresnė karma nei vaikščioti Provanso miestelių gatvelėmis? Taigi, keliaudamas ne tik vėpsok į pasaulį pro objektyvą, bet ir stebėk ženklus!


51 Loreta SUNGAILIENĖ

Gyvos Lietuvos šimtmečio spalvos

Vilnius, Lietuvos šimtmečio dainų šventė, 2018 m. liepos 1 d.

Pasaulio lietuvių ir Lietuvos tautinių bendrijų diena „Šimtas Lietuvos veidų – sujunkime Lietuvą».

 

52 Jolanta SVIRNELYTĖ

Italija

Italija, 2018 m.

Atostogaudama mėgstu „prasibėgti“ – bėgioti man patinka, ypač šiltu oru, o ir apylinkių daugiau pamatau. Tik kartais esu priversta sustoti – kai toks grožis aplink, net ir nemokėdamas pasidarai selfį! Taigi – Italija, kokie +35 ir… didelė gražuma!

How to enable JavaScript in your browser